top of page

Kodėl aš save sabotažuoju? II DALIS


Pirmoje straipsnio dalyje nagrinėjau pasąmonines savęs sabotažavimo priežastis: https://www.iluminala.com/post/laivo-su-sparnais-nebuna-arba-kodel-as-save-sabotazuoju-i-dalis


Šioje dalyje norėčiau aprašyti tris didžiausias kliūtis, trukdančias daugumai žmonių gyventi savo svajonių gyvenimą.


(nuotr. Allos Budrienės)


Pirmoji kliūtis yra ta, kad dauguma save sabotažuojančių žmonių niekada neginčijo savo pasaulėžiūros. Pagalvokite, jei paklaustumėte žuvies, kaip vanduo? Greičiausiai ji paklaustų: „Koks vanduo?“ Mūsų pasaulėžiūra yra kaip vanduo žuviai. Kaip žuvys nemato vandens, kuriame plaukia, taip ir daugelis mūsų niekada negalvojo suabejoti aplinka, kurioje gyvename. Mes retai ginčijame savo esamus įsitikinimus ar sąlygas, kuriose buvome užaugę. Taip yra todėl, kad šie įsitikinimai ir sąlygos egzistavo dar prieš mums gimstant, nes jie visada buvo kiekvieno, mūsų tėvų ar mums svarbių ir įtakingų žmonių pokalbio fone. Dauguma žmonių gyvena vedini vidinių, subjektyvių įsitikinimų, turinčių savo asmeninį moralinį požiūrį į tai, kas yra teisinga ar neteisinga. Tuomet gyvenimas atrodo kaip kažkas, kas tau nutiko, o ne tai, ką tu gali laisvai pasirinkti. Panagrinėkite savo įsitikinimus, kad įvertintumėte, kiek iš jų yra jūsų.


Turime išmokti būti nepriklausomais mąstytojais, pasitelkdami savo vidinį intelektą, kad sužinotumėme, kas yra mūsų Tiesa.


Kas tu būtum be savo pasaulėžiūros?

Baisu būtų pripažinti, bet NIEKAS. Įsivaizduojate, koks tai smūgis mūsų Ego, kurio pagrindinė užduotis padėti patenkinti ne tik išlikimo, pasitenkinimo, saugumo, meilės ir priklausomumo poreikius, bet taip pat savigarbos, savęs aktualumo poreikius.


Gera žinia ta, kad pasaulėžiūros kvestionavimas - puikus atspirties taškas, trokštantiems sukurti save iš naujo.

Įsivaizduokite žmogų, kuris nieko nežino nei apie savo pasaulėžiūrą, nei apie aplinką, kurioje užaugo, ir kurioje turėjo atitikti kažkieno suformuotą pasaulėžiūrą, bandant išgyventi ir prisitaikyti iš pradžių tėvų akyse, vėliau bendraamžių. Gebėjimas išlikti, pritapti, prisitaikyti - suformavo daugelio iš mūsų pasaulėžiūrą, kuria remiantis mes formuojame savo įsitikinimus, savo asmenybę, savo realybę.


(nuotr. Allos Budrienės)


Iliuzija yra manyti, kad mūsų tikrovės suvokimas yra viskas. Kai realybėje kiekvienas patiria savo realybės suvokimą. Nes mes nematome dalykų tokių, kokie jie yra, mes matome dalykus tokius, kokie esame mes patys. Pavyzdžiui, įsivaizduokite, kad esate dideliame name, kuriame yra daug kambarių, ir esate virtuvėje, kažkas kitas yra vonios kambaryje, o kažkas kitas miegamajame, bet visi yra tame pačiame name. Taigi namas atspindi dabarties akimirkos realybę, o skirtingi kambariai - unikalų kiekvieno žmogaus realybės suvokimą. Taigi kiekvienas iš mūsų tik žinome, kuo tikime, remdamiesi savo pasaulėžiūra ir reikšmėmis, kurias suteikėme savo individualiai patirčiai, o tą rakto skylutę, pro kurią mes suvokiame gyvenimą, vadiname savo tikrovės suvokimu.

Svarbiausia yra suprasti, kad kiekvienas iš mūsų turi savo asmeninę patirtį, kuri mums atrodo tikra, tačiau klaidinga manyti, kad mūsų patirtis yra vienintelė tikra ir absoliuti.


Kiek kartų galvojote, kad kažkas yra tikrai tikra ir tik vėliau sužinojote, kad tai buvo jūsų suvokimo klaida?

Antra didžiausia kliūtis, trukdanti daugumai žmonių, yra ta, kad jie buvo išmokyti tikėti, kad gyvenimas veikia iš išorės į vidų. Nors iš tiesų, gyvenimas gali veikti tik iš vidaus į išorę. Pažvelkite į aplinką, kurioje esate dabar ... pastebėkite, kad viskas, ką matote savo fizinėmis akimis, pirmiausia buvo įsivaizduojama kažkieno galvoje. Tuomet veikiant tam tikroms emocijoms ir nuosekliai imantis atitinkamų veiksmų, visa tai buvo sukurta realybėje. Iš išorės niekas nevyksta. Niekas.

Pirmiausiai viskas įvyksta jumyse, o tik vėliau manifestuojasi realybėje. Tiek teigiami, tiek neigiami dalykai. Viskas priklauso nuo to, kur jūsų dėmesys.

Trečia didžiausia kliūtis, trukdanti daugumai žmonių yra ta, kad jie nesuvokia gyvenantys Visatoje, kurioje yra absoliučiai visos galimybės. Jie mano, kad jų sėkmė yra kažkur už jų ribų, vieta, kur turi patekti, arba kažkas, kas tiesiog atsitinka tinkamiems žmonėms, kažkas, kas nepriklauso nuo jų, arba kažkas, kas yra iš anksto nustatyta remiantis Dievo valia.


(nuotr. Allos Budrienės)


Žmogus - vienintelis kūrinys žemėje, kuris turi galimybę rinktis. Mes galime rinktis gyventi savo susikurtame ribotame iliuzijų pasaulyje arba galime rinktis gyventi žinojime, kad mumyse yra absoliučiai visos žinios, visa visatos energija ir galia. Mums tereikia tai pripažinti, kad galėtumėme ją panaudoti trokštamam gyvenimui sukurti.Kviečiu saugioje aplinkoje patyrinėti savo įsitikinimus. Žinau, kokia jautri ši kelionė gali būti. Tačiau taip pat žinau, kaip jums padėti atrasti savo Tiesą.

Jeigu jums patiko šis straipsnis, pasidalinkite savo įžvalgomis komentaruose. O jeigu manote, kad ši informacija sudomins ir jūsų draugus, tai kviečiu juo dalintis.


Alla Budrienė

Straipsniu dalintis galima tik su nuoroda į šį puslapį.

Kopijuoti ir platinti be autorės sutikimo - draudžiama!#vizija #unikalumas #tikslai #gyvenimokelias #resursai #kuryba #gyvenimokoucingas #projekcinefotografija #sukurksaveisnaujo #kvepavimopratimai #meditacija #ciairdabar #dekingumas #samoningumas


46 views0 comments
bottom of page